Zostań naszym partnerem

Dla kogo?

Freelancer

Jako Freelancer w naszym programie będziesz mieć pełną kontrolę nad tym, kiedy i ile pracujesz. Będziesz mógł sam decydować o godzinach pracy, jednocześnie uzyskując dostęp do wysokiej jakości projektów, które mogą pomóc w rozwoju osobistym lub Twojej firmy.

Website Developer - WordPress
0%
Social Media Ninja
0%
Copywriter
0%
Graphic Designer
0%
Program Partnerski

Rozwijaj skrzydła z Commerseo

Commerseo to idealny program partnerski dla przedsiębiorców i freelancerów, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom. Dzięki naszemu programowi możesz zostać partnerem w naszej agencji marketingowej i zarabiać pracując nad ciekawymi projektami.

Dla kogo?

Partner Biznesowy

Nasz program pozwala na prowadzenie własnego oddziału agencji marketingowej Commerseo i zarabianie na swojej pracy. Dzięki dostępowi do obszernych zasobów, narzędzi i pomocy technicznej będziesz w stanie szybko i skutecznie zwiększyć skalę swojej działalności.

Drukarnie
0%
Handlowcy z dostępem do kontaktów b2b
0%
Biura Rachunkowe
0%
Call Center
0%
Każdy kto chce prowadzić własną agencję marketingową
0%
Gabriel Lewandowski
Gabriel Lewandowski
2023-01-31
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Strona internetowa wykonana zgodnie z oczekiwaniami. Rewelacyjna współpraca! Polecam Pana Mateusza!
Krystian Michalkiewicz
Krystian Michalkiewicz
2021-03-06
Świetny zespół i bardzo kreatywny. Polecam
Kamil Nakonieczny
Kamil Nakonieczny
2021-03-03
Kreatywni, zaangażowani i profesjonalni. Świetny i miły kontakt. Gorąco polecam!
Michał Turbak
Michał Turbak
2021-01-28
Profesjonalne podeście do klienta. Tego oczekuję od kontrahentów. Zdecydowanie Polecam. Pozdrawiam, Partner Nest Bank S.A.
Magdalena Dowgiałowicz
Magdalena Dowgiałowicz
2021-01-22
Do firmy Commerseo trafiłam przypadkowo. To co mnie na początku zaskoczyło to ogromna wiedza i zaangażowanie ze strony doradcy, który przygotował projekt indywidualny, dostosowany do moich potrzeb! Duży plus za bardzo dobry kontakt w trakcie współpracy. Polecam:)
Paulina Kulak
Paulina Kulak
2020-11-23
Wszystko na wysokim poziomie od reklamy po fotografie polecam skorzystać z usług P.Mateusza na pewno się państwo nie zawiodą.
Joanna Członka
Joanna Członka
2020-11-22
Agencja reklamowa dała się poznać jako solidny, rzetelny partner o elastycznym podejściu do naszych potrzeb i pomysłów. Na każdym etapie realizacji projektów pracownicy agencji dbali o terminowość przygotowanych materiałów. Z całą pewnością możemy polecić tę firmę jako profesjonalnego wykonawcę twórczych i oryginalnych projektów reklamowych.

Tworzymy strony i sklepy internetowe oraz zajmujemy się marketingiem. Dostarczamy kompleksową obsługę w projektowaniu i wdrażaniu stron oraz pomagamy w skutecznej promocji biznesów w internecie. Z nami zyskasz profesjonalne podejście i doskonałe efekty w internecie!